П'ятниця, 15 січня 2021, 14:48Пошук роботи вимагає не тількипрофесійних знань, але й загальних правил поведінки, вміння ефективно використовувати конкретніситуації, що виникають на цьомуетапі.

Конкуренція при прийомі на роботу доситьзначна й продовжуєзростати, тому знанняпевнихнеписаних правил, щовжесклалися на ринку праці, має стати в пригоді кожному, хтошукає роботу...

Детальніше...


Нарешті ти отримав запрошення на співбесіду. Але наскільки ти готовий проявити себе з найбільш привабливої та позитивної сторони?

Детальніше...


Коли справа доходить до пошуку роботи, деякі аналізують кожен свій крок, інші навіть не можуть згадати куди вони відправляли резюме.

Детальніше...


Ми можемо витратити багато часу, зусиль і коштів на пошук роботи або іншого джерела заробітків, а лише потім зрозуміти, що всі наші дії були запрограмовані чужим сценарієм. Івсі наші сподівання марні.

Детальніше...


Працевлаштування здійснюється на підставі трудового договору, укладається в письмовій формі. При оформленні на роботі у формі заяви працівника та наказу чи розпорядження роботодавця письмова форма трудового договору вважається дотриманою.

Детальніше...


Запам'ятайте - сучасними менеджерами з підбору персоналу ваш блог буде сприйматися як безпосереднє джерело додаткової інформації про вас, як про потенційного співробітника.

Детальніше...


Пошукові Інтернет-ресурси вакансій

Детальніше..


Раніше під час пошуку роботи необхідно було купувати цілі стопки макулатури, наприклад, газет з оголошеннями про вакансії.

Детальніше...


Пошук по сайту

Випадкове фото

Статистика сайту

Користувачі : 2422
Зміст : 675
Переглянути хіти змісту : 1343338