Четвер, 20 березня 2014, 12:33Сʼєдіна Г.П. голова циклової комісії.

- відмінник освіти України спеціаліст вищої категорії

У 1981 році за направленням Ленінградського фінансово-економічного інституту прийнята на роботу до Самбірського технікуму економіки та інформатики С’єдіна Галина Петрівна. Галина Петрівна викладач вищої категорії, відмінник освіти України  - викладач бухгалтерського обліку. За 32 роки  викладацької роботи працювала завідувачем кабінету, методистом на заочному відділенні, головою циклової комісії обліково-статистичних дисциплін, є розробником навчально-методичної документації.  Свої теоретичні знання та практичний досвід вміло передає молодому поколінню.

портфоліо>>>


Соломчак Т.Я. - старший викладач спеціаліст вищої категорії

Соломчак Тетяна Ярославівна працює в технікумі з 1989 р., викладачем з 1994 р. Дисципліни, які викладає: статистика підприємств, статистика ринку праці, статистика ринку товарів і послуг.  Викладач є здобувачем наукового ступеня кандидата економічних наук кафедри статистики ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана», приймає участь у науково-практичних конференціях і має публіковані праці у фахових виданнях. Також є членом робочої групи Міністерства освіти і науки України з розробки стандартів освіти за спеціальністю «Прикладна статистика». Приймає активну участь у підготовці та вихованні студентської молоді.


Загвойська М.С. - викладач спеціаліст вищої категорії

Загвойська Марія Степанівна – викладач економічної статистики. Марія Степанівна є сумлінним працівником, наставником для молодих викладачів та студентів. Вона поєднує свій  багаторічний досвід практичної роботи в органах національної статистики та теоретичні знання в галузі статистики в своїй педагогічній діяльності. Нагороджена Почесною грамотою Міністерства освіти за багатолітню працю та вагомий внесок у справу підготовки висококваліфікованих спеціалістів і медаллю «Ветеран праці». Викладач є автором навчальних посібників, та розробником  навчально-методичної  документації. Марія Степанівна неодноразово приймала участь в проведенні переписів населення.Макар Г.І. - викладач спеціаліст вищої категорії

Макар Ганна Іванівна – викладач статистики ринку товарів та послуг. Ганна Іванівна сумлінно передає свій досвід і знання майбутнім фахівцям в галузі статистики. Викладач є автором навчальних посібників, навчально-методичних розробок. Співпраця з органами національної статистики дає змогу поєднувати теорію і практику в своїй професії. Ганна Іванівна є постійним учасником в проведенні переписів населення.


Коркуна-Миськів Т. Й. - старший викладач спеціаліст вищої категорії

У 1996 році була прийнята викладачем до Самбірського технікуму економіки та інформатики Коркуна Тетяна Йосипівна.  Тетяна Йосипівна на даний час викладає дисципліни «Статистика сільського господарства»,  та «Теорія статистики». Викладач постійно підвищує свій фаховий рівень. Недавно здобула  другу вищу освіту рівня магістра з психології.
Тетяна Йосипівна є членом робочої групи Міністерства освіти і науки України з розробки стандартів освіти за спеціальністю «Прикладна статистика». Має ряд опублікованих статей у збірниках наукових праць. Викладач є добрим наставником молоді, користується авторитетом та повагою серед студентів.Кузьменко О.О. - викладач спеціаліст першої категорії

У 1999 році вступила на роботу викладачем до Самбірського технікуму економіки та інформатики Кузьменко Ольга Олександрівна. За час роботи Ольга Олександрівна викладала дисципліни «Теорія статистики», «Регіональна статистика»  та «Соціальна і демографічна статистика». Викладач постійно працює над вдосконаленням та оновленням навчально-методичного комплексу. Є хорошим куратором академічної групи, користується повагою та авторитетом серед студентів.


Пошук по сайту

Випадкове фото

Статистика сайту

Користувачі : 351
Зміст : 659
Переглянути хіти змісту : 1221365