Вибір майбутньої професії

Сьогодні індустрія програмування - одна з найбільш перспективних і динамічних галузей світової та української економіки.

Спеціальність    «Розробка програмного    забезпечення» набуває актуальності в сучасних умовах розповсюдження і використання комп'ютерних технологій  та  глобалізації інформаційного  простору.  Програмні  системи сьогодні присутні всюди: практично будь-які електронні пристрої містять програмне забезпечення того чи іншого виду. Без відповідного програмного забезпечення в сучасному світі неможливо уявити індустріальне виробництво, школи, університети, систему охорони здоров'я, фінансові і урядові заклади.

 

Детальніше...
 

 

 

Мистецтво комерції - це не мистецтво продажу. Це вміння переконати будь-кого зробити покупку. Це мистецтво створювати умови, за яких покупець сам себе переконає в цьому...

Харві

 

Детальніше...
 


ЩО ТАКЕ ЕКОНОМІКА?

Економічна наука є однією з найдавніших її предмет намагалися окреслити ще давньогрецькі філософи Аристотель і Ксенофонт у IV - III ст. до нашої ери. Глибокий інтерес до економічної теорії зумовлений тим, що вона вивчає проблеми вирішальної сфери життя суспільства - виробництва економічних благ, обміну, розподілу та споживання національного багатства в матеріальній та нематеріальній формах, економічні потреби, інтереси й цілі людини, а також закони, які управляють цими процесами й втілюються в раціональній економічній політиці держави.

Детальніше...
 

ВАШИМ ВИБОРОМ МОЖЕ СТАТИ І ПРИКЛАДНА СТАТИСТИКА

ХАРАКТЕРИСТИКА НАВЧАЛЬНО-МЕТОДИЧНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ СПЕЦІАЛЬНОСТІ "ПРИКЛАДНА СТАТИСТИКА"

Спеціальність "Прикладна статистика" спрямована на підготовку висококваліфікованих економістів-аналітиків, фахівців з організації та здійснення статистичних спостережень соціально-економічних явищ та процесів з подальшим їх аналізом; побудови та дослідження економіко-статистичних моделей з метою проведення системного аналізу соціально-економічних явищ і процесів; проведення моніторингу та прогнозування ринкової кон'юнктури; розробки програм діяльності статистико-аналітичних служб органів державного управління, підприємств, фінансово-кредитних установ тощо.

 

Детальніше...
 

Пошук по сайту

Випадкове фото

Статистика сайту

Користувачі : 1347
Зміст : 574
Переглянути хіти змісту : 714734