Структурні підрозділи створюються згідно з законодавством та головними завданнями діяльності технікуму.

Структурними підрозділами технікуму є відділення, предметні (циклові) комісії, методичний кабінет, навчальні кабінети і лабораторії, бухгалтерія, їдальня та гуртожиток.


В технікумі функціонує 2 відділеня.

"Розробка програмного забезпечення" - зав відділення Припін Володимир Володимирович

"Економіка і підприємництво" - зав відділення Дербіна Людмила Володимирівна



Спеціальність 121 "Інженерія програмного забезпечення"

спеціалізація "Розробка програмного забезпечення"

ДЕННЕ ВІДДІЛЕННЯ: "Розробка програмного забезпечення"

КВАЛІФІКАЦІЯ: "ТЕХНІК-ПРОГРАМІСТ"

ТЕРМІН НАВЧАННЯ: НА БАЗІ 9 КЛАСІВ - 4 РОКИ

НА БАЗІ 11 КЛАСІВ - 3 РОКИ

ЗАОЧНА ФОРМА - 3 РОКИ


Спеціальність 051 "Економміка"

спеціалізація "Прикладна статистика"

ДЕННЕ ВІДДІЛЕННЯ: "Економіка і підприємництво"

КВАЛІФІКАЦІЯ: "МОЛОДШИЙ СПЕЦІАЛІСТ З ПРИКЛАДНОЇ СТАТИСТИКИ"

ТЕРМІН НАВЧАННЯ: НА БАЗІ 9 КЛАСІВ - 3 РОКИ

НА БАЗІ 11 КЛАСІВ - 2 РОКИ

ЗАОЧНА ФОРМА - 2 РОКИ


Спеціальність 051 "Економміка"

спеціалізація “ЕКОНОМІКА ПІДПРИЄМСТВА”

ДЕННЕ ВІДДІЛЕННЯ: "Економіка і підприємництво"

КВАЛІФІКАЦІЯ: "МОЛОДШИЙ СПЕЦІАЛІСТ З ЕКОНОМІКИ ПІДПРИЄМСТВА"

ТЕРМІН НАВЧАННЯ: НА БАЗІ 9 КЛАСІВ - 3 РОКИ

НА БАЗІ 11 КЛАСІВ - 2 РОКИ

ЗАОЧНА ФОРМА - 2 РОКИ


Спеціальність 076 "Підприємництво, торгівля та біржова діяльність"

спеціалізація “КОМЕРЦІЙНА ДІЯЛЬНІСТЬ”

ДЕННЕ ВІДДІЛЕННЯ: "Економіка і підприємництво"

КВАЛІФІКАЦІЯ: "МОЛОДШИЙ СПЕЦІАЛІСТ З КОМЕРЦІЙНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ"

ТЕРМІН НАВЧАННЯ: НА БАЗІ 9 КЛАСІВ - 3 РОКИ

НА БАЗІ 11 КЛАСІВ - 2 РОКИ

ЗАОЧНА ФОРМА - 2 РОКИ


Перелік предметних (циклових) комісій:


  • Циклова комісія мови та літератури (голова комісії Петруняк Л.Б.)
  • Циклова комісія економічних та обліково-статистичних дисциплін (голова комісії Ладичук М.П.)
  • Циклова комісія розробки програмного забезпечення (голова комісії Юзефович І.М.)
  • Циклова комісія соціально-гуманітарних дисциплін та фізичного виховання (голова комісії Герговська Н.Я.)
  • Циклова комісія природничо-математичних дисциплін (голова комісії Кіт Н.М.)
  • Циклова комісія іноземних мов (голова комісії Пиць Л.О.)
  • Циклова комісія комерційних дисциплін (голова комісії Андраш С.В.)




  • Бухгалтерія
  • В закладі діє 36 аудиторії і лабораторії, з них 10 обладнані ПК.
  • Методичний кабінет (зав. кабінетом Пріць У.І.) для надання методичної допомоги викладачам і організації обміну досвідом.
  • Гуртожиток на 200 кімнат.
  • Їдальня на 100 місць.




Пошук по сайту

Випадкове фото

Статистика сайту

Користувачі : 789
Зміст : 477
Переглянути хіти змісту : 437738